WIOSENNA IMPREZA INTEGRACYJNA CHEMIKA

Na trzeciej lekcji odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w licznych konkursach zorganizowanych w tym roku szkolnym. W uroczystości uczestniczyła pani dyrektor – Elżbieta Ramatowska.   Potem przyszedł czas na zabawę i relaks. Można było przyłączyć się do określonych stoisk: Książki wychodzą z biblioteki, „AlChemik”, Rysunek i kolorowanie, Manga, Kącik muzyczny, Kącik piękności, Szydełkowanie,Haft, Tworzenie biżuterii, Klocki LEGO, Planszówki i inne gry, Zespół Pieśni i Tańca „Słowianki” oraz Chill zone na siłowni.   Poza tym przeprowadzono konkurs kulinarny oraz przygotowano przekąski i napoje dla uczestników.   Po miesiącach izolacji, samotności i stresu mogliśmy w końcu spędzić czas razem na rozmowie i beztroskiej zabawie. Było cudownie! 
Organizatorzy: Prezydium Samorządu Uczniowskiegopan Wojciech Brzuchacz (opiekun SU) bibliotekarzenauczyciele wychowania fizycznegopani Agata Walas 
Filmy i zdjęcia: Natalia Perier, Małgorzata Krawczyk, Wiktoria Ściera, Justyna Gądek (3a)

Skip to content