Konkurs piosenki 2022

SZKOLNY KONKURS PIOSENKI i POEZJI MIŁOSNEJ – WYNIKI

Miło nam poinformować, że jury w składzie: p. Wojciech Brzuchacz, p. Anna Frączek-Bzowska, p. Julita Środa-Płatek i p. Agata Walas po przesłuchaniu i zapoznaniu z przesłanymi przez Uczestników utworami do Szkolnego Konkursu Piosenki i Poezji Miłosnej, postanowiło przyznać następujące miejsca w kategoriach:

Kategoria WIERSZ MIŁOSNY – TWÓRCZOŚĆ WŁASNA:

I miejsce: Adrianna Burzyńska, klasa 2k (51,5 pkt)

II miejsce /exquo/: Małgorzata Czaplik, klasa 3c (47 pkt) oraz Olimpia Scechura, klasa 3f (46,5 pkt)

Kategoria PIOSENKA MIŁOSNA:

I miejsce: Kalina Jaraszewska, klasa 1c (57 pkt)

II miejsce /exquo/: Amelia Ryszka, klasa 2c (54 pkt) oraz Julia Nowakowska, Weronika Szylar i Patrycja Waśniowska – trio z klasy 3d (55 pkt)

Do Konkursu należało przygotować 2 krótkie utwory lub 1 dłuższy mówiące o miłości w dowolnie wybranym języku. Mogła to być piosenka, poezja śpiewana lub recytacja utworu poetyckiego, napisany przez siebie wiersz lub piosenka oraz utwór instrumentalny. Jury oceniało dobór repertuaru do tematyki konkursowej, znajomość melodii /piosenka/ lub języka /wiersz/ oraz wrażenia artystyczne.

Serdecznie gratulujemy ZWYCIĘZCOM – odbiór pamiątkowych dyplomów i nagród-niespodzianek rzeczowych nastąpi najbliższym czasie 🙂 Wszystkim Uczestnikom DZIĘKUJEMY za udział i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania muzyczno-literackich pasji i talentów 🙂

Organizatorzy

Skip to content