Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ

W dniu 10 grudnia w naszej szkole odbył sie II etap Olimpiady. Celem olimpiady jest zainteresowanie uczniów chemią oraz umożliwienie im sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności. Organizatorzy czekają na wybitnie zdolnych, młodych chemików, którym chcą zaproponować dalsze rozwijanie ich talentu, wiedzy i umiejętności na studiach na Wydziale Chemii UJ .

Do godzinnych zmagań, na platformie Edukator, przystąpiło piętnaścioro uczniów z klas: 3c, 3m, 3f, 3k, 4a, 2a.

Opublikowane w dniu wczorajszym, przez Organizatorów wyniki, wskazały, że naszą szkołę w etapie finałowym reprezentować będą: Maciej Funek kl. 2a, Anna Mazur kl. 3a, Michał Czerniawski kl. 3f oraz Szymon Pietrzyk kl.3c

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa!

Skip to content