Matury próbne z „Operonem”

Tegoroczni Maturzyści (z klasy 4a, 4k, 4o, 3c i 3d) w dniach 22-26 listopada br. próbowali swoich sił w egzaminie maturalnym „na poważnie”, czyli pisali próbny egzamin maturalny z Wydawnictwem OPERON. Zmagając się po kolei z językiem polskim, matematyką, językiem obcym i przedmiotem dodatkowym uświadomili sobie, co jeszcze trzeba powtórzyć, czego się nauczyć, a z czym nie ma większych problemów. Mamy nadzieję, że wszystkim poszło jak najlepiej i za to trzymamy kciuki.

Czas próbnych matur dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich liceum i technikum był z kolei okazją do wyjść przedmiotowych w ramach spacerów edukacyjnych czy zapoznania z wystawami plenerowymi oraz odwiedzenia pobliskich muzeów. Zdobywanie wiedzy może być ciekawe i nie koniecznie prowadzone ze szkolnej ławki. Oby z tych wycieczek jak najwięcej zostało w głowie.

Nauczyciele wyjść przedmiotowych

Skip to content