Klasa 1D - Konkurs Patriotyczny

WYNIKI KONKURSU PATRIOTYCZNEGO 2021

Jury Szkolnego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w składzie: Karolina Matusik, klasa 3a; Karolina Szczyrbak, klasa 3e; p. Julita Środa-Płatek; p. Agata Walas; p. Aneta Polit w dniu 9 listopada br. po wysłuchaniu utworów przygotowanych do prezentacji przez zgłoszone uprzednio klasy, grupy i solistów postanowiło przyznać następujące miejsca:

Kategoria KLASA:

I miejsce exquo: klasa 3F i 3L i 2A

II miejsce: klasa 1A

III miejsce: klasa 1D

Kategoria SOLISTA:

I miejsce exquo: Agnieszka Flak, klasa 2a; Amelia Ryszka, klasa 2c i Wiktoria Leśniak, klasa 3a

II miejsce: Rafał Żaba, klasa 3c

Kategoria WYRÓŻNIENIE:

Maciej Funek i Bartosz Kuźniar, z klasy 2a oraz Kamil Banasiuk, z klasy 3m

Ocenie podlegał dobór repertuaru, znajomość melodii i ogólne wrażenia estetyczne. Przesłuchania prowadziła Wiktoria Leśniak, z klasy 3a. Natomiast za sprzęt nagłaśniający odpowiedzialny był Piotr Łopaciński, z klasy 3c.

W poniedziałek, 15.11.br., z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Ramatowskiej przedstawiciele klas i soliści odebrali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Uczestnikom za oddanie muzyką i śpiewem hołdu tym, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny – cześć ich pamięci!

ORANIZATORZY

Skip to content