Uczniowie śpiewający hymn

11 LISTOPADA W CHEMIKU

Święto Odzyskania Niepodległości 11 listopada 1918 roku tradycyjnie w naszej szkole było obchodzone w sposób uroczysty i radosny. To była już 103 rocznica tego wydarzenia. We wtorek, 09.11.br., młodzież wzięła udział w Wielkim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej. We wszystkich klasach przeprowadzone zostały lekcje o tematyce związanej z odzyskaniem niepodległości. O godzinie 11.11 w środę, 10 listopada br., społeczność naszej szkoły odśpiewała Hymn Państwowy włączając się tym samym w ogólnopolską akcję #SZKOŁA DO HYMNU, która została zainicjowana przez MEN. Budynek został odświętnie przystrojony biało-czerwonymi barwami. Te wydarzenia, a zwłaszcza radosne śpiewanie piosenek patriotycznych, poprzedziło długi listopadowy weekend w Chemiku i wprowadziło nas w rodzinne obchody Święta Niepodległości.

Skip to content