#ErasmusDay w Zespole Szkół Chemicznych

# ERASMUSDAYS

W dniu 15.10.2021 uczestnicy programu Erasmus+, realizujący projekt „Chemia w praktyce” właczyli sie w obchody ogólnoeuropejskiego święta #Erasmusdays. Na każdym piętrze pojawiły sie grafiki nawiązujące do # Erasmusdays oraz zdjęcia i plakaty będące podsumowaniem realizacji mobilności do Sevilli w maju 2021 roku. Na stanowisku przed pokojem nauczycielskim, uczestnicy zeszłororcznego wyjazdu z klas 4a i 4k dzielili sie swoimi wrażeniami, wspomnieniami i anegdotami z pobytu w pięknej Hiszpanii. Do udziału w tych prezentacjach zaproszone zostały przede wszystkim klasy 3 Technikum, których uczniowie w tym roku szkolnym mogą aplikować do projektu. Było sporo pytań, śmiechu i drobnych poczęstunków:)

Myślę, że każdy w naszej społeczności szkolnej mógł zapoznać sie z programem i dowiedzieć się, jak przy udziale funduszy z Unii Europejskiej można kształtować nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także – międzynarodowej.

Zapraszamy do udziału w projekcie ” Chemia w praktyce” !

Skip to content