AKCJE SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIUSZA – zbiórka zakrętek i baterii

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęliśmy koleją edycję zbiórki plastikowych zakrętek dla chorego Bartka. Pudło na nakrętki znajduje się przy sali gimnastycznej na parterze. Zgłoszeń dokonujemy u Opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariusza (pani Anna Frączek – Bzowska, pani Agata Walas). Zbiórka trwa cały rok szkolny.

Z góry DZIĘKUJĘMY za każdą oddaną zakrętkę w imieniu swoim, Bartka i jego Rodziców.

Zapraszamy również do włączenia się w akcję BĄDŹ EKO – ZBIERAJ BATERIE. Dochód uzyskany ze zbiórki zużytych baterii, które pod koniec września przekażemy do recyklingu zajmującej się tym firmie zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Baterie należy przynosić do Opiekunów Szkolnego Wolontariatu. Już dziś DZIĘKUJEMY za okazane serce.

Opiekunowie SzKW

Skip to content